II tura GP w Spławiku 2019 ZAPROSZENIE !!!

II Tura Mistrzostw Koła PZW Działdowo

w dyscyplinie spławikowej

Zarząd Koła PZW Działdowo  informuje, że w dniu 07.07.2019 roku na j.Piaseczno w miejscowości Piaseczno odbędą się drugie (ostatnie)  zawody z cyklu Grand Prix o Mistrzostwo Koła Działdowo w dyscyplinie spławikowej.

W zawodach udział biorą członkowie koła, mający opłaconą składkę członkowską i okręgową na rok 2019 oraz posiadający zezwolenie na połów ryb na wodach nizinnych.

Zbiórka zawodników o godzinie 6.00  na polu campingowym.

Prosimy zawodników o punktualne przybycie na zawody.

Zawody odbędą się w jednej czterogodzinnej turze.

Początek zawodów przewidziany jest na godzinę 9.00.

Zapisy na zawody odbywają się w sklepie wędkarskim "WIDMAN" w Działdowie przy ulicy Górnej 7 (tel. 0- 23 697-36-35).  Do 05.07.2019 do godziny 12:00

Dobrowolna opłata  (na posiłek) wynosi 20 zł

Zawodników prosimy o zapoznanie się z Zasadami organizacji wędkarskiego sportu kwalifikowanego cz. 3  - spławik oraz z Regulaminem Amatorskiego Połowy Ryb

Zawody na żywej rybie.

Każdy uczestnik zawodów winien posiadać obowiązkowo legitymację członkowską oraz odpowiednią siatkę do przechowywania ryb.

Kapitanat Sportowy Koła PZW Działdowo