II zawody z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwo Koła już 26.02.2012 roku na jeziorze Tarczyńskim.

Zarząd Koła Działdowo PZW Ciechanów informuje, że w dniu 26.02.2012 roku na  jeziorze Tarczyńskim w miejscowości Wery odbędą się drugie zawody z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwa Koła. W zawodach udział biorą członkowie koła, mający opłaconą składkę członkowską i okręgową na rok 2012 oraz zezwolenie na połów ryb na jeziorze Tarczyńskim.

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00 na miejscu zawodów. Zawody odbędą się w jednej trzygodzinnej turze. Początek zawodów przewidziany jest na  godzinę 8.00.

Zapisy na zawody odbywają się w sklepie wędkarskim "WIDMAN" w  Działdowie przy ulicy Górnej 7 do dnia 24.02.2012 roku do godziny 17.00 (tel. 0- 23 697-36-35). Dobrowolna wpłata na organizację zawodów wynosi 10 zł.

Ryby złowione na zawodach zabezpiecza organizator.

Każdy uczestnik zawodów winien posiadać obowiązkowo legitymację członkowską oraz linkę asekuracyjną.

Oprac. Sekretarz Koła

Paweł Wółkowski (Junior)