Podlodowe Mistrzostwa Koła już 27.01.2013 roku na jeziorze Zarybinek.

Zarząd Koła Działdowo PZW Ciechanów informuje, że w dniu 27.01.2013 roku na  jeziorze Zarybinek w miejscowości Rybno odbędą się zawody wędkarskie o Podlodowe Mistrzostwo Koła. W zawodach udział biorą członkowie koła, mający opłaconą składkę członkowską i okręgową na rok 2013.

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00 na miejscu zawodów., na parkingu koło restauracji "Świtezianka"  Zawody odbędą się w dwóch dwugodzinnych turach. Początek zawodów przewidziany jest na  godzinę 8.00.

Zapisy na zawody odbywają się u Skarbnika Koła w sklepie wędkarskim "WIDMAN" w  Działdowie przy ulicy Górnej 7 (tel. 0- 23 697-36-35). Wpisowe na zawody wynosi 10 zł.

Ryby złowione na zawodach zabezpiecza organizator.

Każdy uczestnik zawodów winien posiadać obowiązkowo legitymację członkowską.

Polecamy także zawodnikom zapoznanieze ze zmianami w organizacji zawodów wędkarskich.

Zarząd Koła