Zakończenie Spiningowego Grand Prix Mistrzostw Koła PZW Działdowo- Lidzbark 20.09.15r.

25 zdjęć
  • 21 czerwiec 2023, 13:56

• Koło Działdowo

W dniu 20.09.2015r. na jeziorze w Lidzbarku odbyła się II tura Mistrzostw Koła w dyscyplinie spiningowej z łodzi. Na zbiórce stanęło 12-stu zawodników , w tym 2 juniorów.Pogoda przywitała nas burzą i lekkim deszczem.Po odprawie i wylosowaniu łodzi zawodnicy przystąpili do rywalizacji w 4 godzinnej turze. Po zakończeniu zmagań i podliczeniu wyników sędzia zawodów kolega Marek Dembski odczytał wyniki zawodów: I miejsce zajął Łączyński Marcin z sumą pkt. 1650. II miejsce zajął Sewruk Krzysztof z sumą pkt. 700. III miejsce zajął Łączyński Marek z sumą pkt. 700. W przypadku II i III miejsca zadecydowała długość złowionej ryby.Wśród juniorów zwyciężył Podowski Dawid z sumą pkt. 70. W klasyfikacji generalnej Mistrzem Koła na 2015 rok został Sewruk Krzysztof. Wicemistrzem został Łączyński Marcin , a III miejsce zajął Łączyński Marek. Mistrzem Koła w kategorii junior został Podowski Adrian , a wicemistrzem Podowski Dawid. Po wręczeniu dyplomów i nagród wszyscy uczestnicy zawodów udali się na poczęstunek do restauracji, w ośrodku wypoczynkowym "Danusia". Zapraszamy do galerii zdjęć.